Evert Koning Rexo 4Q Grondverf
| Artikelnummer: | 12127 |
| EAN: | 8716544030671 |
- 1 tot 3 dagen levertijd
- Laagste prijs tot wel 75% korting !
- Hout Afwerkingsspecialisten sinds 1976
- Grootste voorraad van de Benelux (+1000m2)
- Reeds 300.000+ tevreden klanten
- Klantenservice from 10:00 to 18:00
Rigo / Evert Koning Rexo 4Q Grondverf #3030,
4-seizoenen grondlak voor buiten
Een 4-seizoenen grondlak met prima verwerking en dekking, snelle aan- en doordroging, vochtregulerend en prima kantendekking. Toepasbaar op (kaal) hout en op de juiste wijze (voor)behandeld metaal en kunststof.
Rexo 4Q , de technologische perfectie met 4Q Formule een nieuwe impuls in het segment buitenverven voor 4 Seizoen
Unieke kenmerken Rigo Rexo 4Q,
- Type#3030
- In alle kleuren leverbaar
- Goede drogingseigenschappen bij lagere temperaturen
- Soepele verwerking
- Uitstekend schuurbaar
- Vochtregulerend
- Eigentijdse grondverf
- Prima verfwerking
- Snelle aan- en doordroging
- Hoogvullend
- Goede vloeiing
- Prima Hechting
VOOR DE VERWERKER
- Goede drogingseigenschappen bij lagere temperaturen
- Soepele verwerking
- verwerkbaar in alle seizoenen
- Uitstekend schuurbaar
- Vochtregulerend
VOOR DE EINDGEBRUIKER
- goede kantendekking
- in vrijwel alle kleuren leverbaar
Aflakken,
Bij zijdeglans afwerking Evert Koning Rexo 4Q Zijdeglans Bij hoogglans afwerking Evert Koning Rexo 4Q Hoogglans. Tussen de lagen fijn schuren met korrel P180 of P220 en stofvrij maken.
Let op dit merk is exclusief omdat het lijnolie gedragen is dit is een volledig natuurlijke grondstof dit heeft veel voordelen als, ademend, niet afbladderen, niet schilferen en je hoeft niet (perse) te schuren bij een nieuwe laag, het nadeel is het is wat duurder dan andere verf omdat en als u een donkere kleur neemt is dit een stuk duurder doordat de kleurpigmenten ook ecologisch zijn en dus veel van nodig zijn bij donkere kleuren dit maakt alles wat donker is wat duurder, dit is vooraf onmogelijk te bepalen dus daarom word dit achteraf berekend n.a.v. wat de mengmachine ons verteld en wat er nodig is voor uw kleur, dus conclusie indien u donkere kleuren besteld kan er een betaalverzoek komen voor die kleuren, dit is gewoonlijk max zo 10% van de prijs van het blik.
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review